Юрій Журавель: Нас дурять! У нас немає національного відбору. Хитро..видумані продюсери зазделегідь вибирають купку сумнівних виконавців, щоб пропихнути свій проект!

Блоги Відео Вільна тема

Лідер гурту “OT VINTA” Юрій Журавель на своїй офіційній сторінці у фейсбук записав відеозвернення, в якому розповів, чим насправді є національний відбір на Євробачення. 

“Пару слів про Євробачення. У Ізраїлі минулого року стався справжній скандал – в ефірі прозвучав невеличкий шматочок опери Вагнера. І це був дійсно справжній скандал. І це вперше за 80 років існування цієї держави.Телекомпанія просила вибачення у всього ізраїльського народу, щоб хоч якось повернути собі рейтинг. У Ізраїлі нема закону, який забороняє Вагнера, просто там діють закони совісті, елементарної порядності і охайності. А в нас вата і колаборанти лізуть до нашого святкового столу, не помивши перед тим руки.

Давайте не будемо бидлом! Нас дурять. У нас немає національного відбору. Хитро..видумані продюсери зазделегідь вибирають купку сумнівних виконавців, щоб пропихнути свій проект…”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *