“Я розумію, що підгорає. Візьміть себе в руки і зарубайте на носі…” – Яніна Соколова ефектно поставила росіян на місце

Вільна тема

Відома телеведуча Яніна Соколова написала звернення до “російських колег” видання “Дождь”, та з властивою їй відвертістю і прямотою поставила на місце росіян. “Дождь” дозволив собі пост в зверхній манері про отримання Томосу на автокефалію ПЦУ.  Публікацію Яніна виклала в своєму мікроблозі у “Твіттер”.

“Не надейтесь, @tvrain. Я понимаю, что подгорает. Возьмите себя в руки и зарубите на носу: “московский патриархат” в Украине все. А что делать с государственной Лаврой? А ваше какое дело? Вы вообще кто? Займитесь собой. Повторю в тридцатый раз: от**битесь от нас, пожалуйста”, – написала журналістка, підкріпивши свій пост відеозверненням.

 

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *