Вихід один – взагалі відмовитися від участі в конкурсі і пояснити внятно чому. Бо об*сралися і виправляєм помилку. І робим висновки.

Блоги

Наш обсирон з відбором на євробачення, хоча ніби й не очевидний, однак як на мене цілком прогнозований.

Народ, більшість якого й досі вкушена телевізором вибоав те, шо йому підсунули організатори. 

В результаті за бортом опинилися різні україноорієнтовані артисти, а до Ізраїля має їхати дєвочка-припєвочка у якої купа гастролей в країні-агресорі, та ще й права на пісню якою ці дєвочка представлятиме Україну належить Warner music Russia.

Некислий фінт? І шо, це з’ясувалося тільки тепер? 

А якби не інтерв`ю сістер-геббельс Скрипіну то одні ватники боролися б за почесне право виступати від України з іншими?

Мені, наприклад, цікаво знати прізвище людини яка в оргкомітеті відповідає за дотримання авторських прав на репертуар конкурсантів. Ця людина мала знати ще на початковій селекції всі нюанси і не допустити до участі все те, шо пролізло у фінал. Цю людину варто так ви*бать і висушить, щоб всі наступники пам’ятали про свої обов`язки. Бо великий сепаратизм часто починається з маленького пох*їзма.

Якщо ж такої людини у організаторів не було, то питання нашо такі організатори?

А тепер ґвалт, хай відмовиться від гастролів! Шановні! Це і є цензура і виглядає все це гівняно. Вангую. Дівчина відмовляється від гастролей, їде на євробачення, світить мордом. Мордор дає їй вищий бал і вона вертається голубом миру… в Росію і розказує шо її примусила сказати про український Крим купка бандерівців.

Вихід має бути один – взагалі відмовитися від участі в конкурсі і пояснити внятно чому. Бо обісралися і виправляєм помилку. І робим висновки.

А всім небайдужим раджу донести до русскіх ото її «Крим це Україна» сказане з покерфейсом зі сцени. Хай її в запоребребріку чмирять, а не ми тут.

Горовий політінформацію закінчив, мей кам ін?

Ruslan Gorovyi

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *