Відео. Шедевр!” Наше життя в Україні через Томос жахливо зміниться, так як у нас вже є церква московського патріархату…”

Відео

Шедевр! Це повинно бути вписано позолоченими літерами в книгу ідіотизму “узького міра”: “Наше життя в Україні через Томос жахливо зміниться, так як у нас вже є церква московського патріархату, а не якась там українська …”

Sergey Naumovich

Ось як у Мережі коментують це відео: “Аааа, это Мариуполь (( “, “Это шедевр! Страшно подумать, что человек это говорит без прикола”, “А зачем интересно им паспорта в церкви?
Штампики о приписке к УПЦ МП ставить будут?”, “Какая же она ТП”, “Засрали ей мозг, а теперь взялись за ребёнка и эта тупая курица ни хрена не хочет понимать”.

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *