В Азовському морі щось намічається: Керченська протока перекрита, зафіксовано захід двох ударних вертольотів РФ Ка-52 – Віче НСН

Вільна тема

Кораблі ВМС ЗС України вже третю годину чекають проходу Керченською протокою.

Росія перекрила прохід до Керченської протоки на межі Азовського та Чорного морів для цивільних суден після атаки на український рейдовий буксир «Яни Капу». Про це повідомляє прес-служба Генштабу ВМС ЗСУ.

«О 13:12 зафіксовано захід двох ударних вертольотів ЗС РФ Ка-52 на бойовий курс із захватом на супроводження бортовими системами управління зброєю катерів Військово-Морських Сил ЗС України», — йдеться у повідомленні в Facebook.

Кораблі ВМС ЗС України вже третю годину чекають проходу Керченською протокою. О 13:42 за інформацією Керчтрафікконтролю на проході мосту перекрито рух в обидві сторони в зв’язку з посадкою на мілину танкера перед мостом зі сторони Азовського моря.

Історія чорноморського флоту (Севастополь) та 2014 року повторюється. Затопимо кораблі, не дамо змоги пройти, посилаючись на невідоме судно у протоці. Висновки робіть самі.

Як повідомлялось раніше, російський прикордонний корабель протаранив в Азовському морі буксир Військово-морських сил Збройних сил України. Кораблі Військово-морських сил ЗСУ у складі двох малих броньованих артилерійських катерів «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдового буксиру «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря.

В командуванні ВМС наголосили, що про намір здійснювати перехід заздалегідь було поінформовано відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства.

«Проте, всупереч Конвенції ООН з морського права та договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки, прикордонний корабель РФ «Дон» здійснив таран українського рейдового буксиру, в результаті чого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик», – зазначили в ВМС ЗСУ.

Своєю чергою у ФСБ РФ звинуватили українських військових у незаконному перетині кораблями російського кордону.

ВМС ЗС України

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Дивіться також “Гордон на Кремль ТБ про Путіна і Росію”:

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *