У журналістів “Эхо Москвы” очі полізли на лоб від опитування слухачів: “Де б ви хотіли жити в “путінській Росії” чи в Україні” – Віче НСН

Вільна тема

Російська радіостанція “Эхо Москвы” поцікавилася у своїх слухачів, де б вони вважали за краще жити: в “путінській Росії”, або в “порошенківській Україні”. Результат здивував.

Результати опитування “Эхо Москвы” опублікувало на своєму сайті.

“У якій країні ви б більше хотіли жити”, – поцікавилася радіостанція у своїх російських слухачів. Варіантів було надано 3: “в путінській Росії”, “в порошенківській Україні “і” важко відповісти “.

Результати вийшли дуже цікавими. У мережі проголосували майже 14 тисяч осіб, з яких аж 54% виявили бажання жити в Україні за Петра Порошенка, Росію і її узурпатора Володимира Путіна обрали лише 14% громадян, ще 32 % не змогли визначитися.

Ще близько 100 росіян проголосували по телефону. З них 62% вибрали Україну, 38% – Росію.

Результати опитування дуже показові. Вони говорять про те, що рейтинг Путіна впав набагато більше, ніж визнає Кремль.

Джерело

Дивіться також: Журналіст Роман Цимбалюк поставив запитання на пресконференції Януковичу

 

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *