Що незвичного на цій фотографії? Хлопець як хлопець. У кожного воїна є така фотографія. Але все ж таки є один нюанс.

Вільна тема

Що незвичного на цій фотографії?

Хлопець як хлопець. Нічого такого, до чого наше око не звикло: військовий камуфляж, розгрузки, шеврони з прапором України, автомат. У кожного українського воїна є така фотографія. Щоби через багато-багато років показати своїм дітям чи онукам, як загартовувалася Незалежність України.

Але все ж таки є один нюанс. Цей хлопець живе дуже далеко від України. Я би навіть сказав, що він живе на іншому кінці світу – у В’єтнамі. І мені було надзвичайно приємно почути від нього, що він фанат української армії. Що він підтримує нашу боротьбу проти Московії. І коли в косплеї він бореться зі злом, він уявляє себе українським воїном.

P.S. Юрий Бирюков, я впевнений, що українським військовим буде приємно почути, що ними захоплюються і їх підтримують у всьому світі.

P.P.S. Було би класно, якби про таких людей писали ЗМІ, адже кожна така стаття – це цвях у домовину недоімперії

Ось посилання на FB-сторінку цього хлопця

Більше фотографій можна побачити в інстаграмі

Van T. Pham дозволив мені опублікувати його фото та його історію

Pavlo Kulyk

рекомендуємо переглянути:

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *