Роман Скрипін: Ну як так? Ви взагалі хто? Ви што? Нащо нам громадянин, який незнає мови? Так працює вся Європа!

Відео

Журналіст, телеведучий Роман Скрипін розповів про своє навчання в російськомовній школі та підтримав закон про державну мову.

“Я навчався в російськомовній шлолі в місті Полтава і було викладання російською. Лише з 3-го класу було викладання українською мовою у певні години. Оскільки там військових було багато, то їх за заявою батьків звільняли від навчання українською мовою. Тобто взагалі не вивчати – ну ось так. І з точки зору дитини, яка хоче більше вільного часу, не сидіти на уроках, то я наполягав у своєї мами, щоб вона написала подібну заяву, тому що вона етнічна росіянка.Вона мені сказала “Нє. Не буде так. Вчи”. І всьо..”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *