Роман Скрипін: “”Лежать, Бандера!” це взагалі рвань. Я знаю, що тепер ви усі Бандери. Але ніх** не вірю” – Віче НСН

Вільна тема

Гасла поліції дещо різняться, але по-суті вони говорять про одно й те саме. Допомогати й оберігати. Упереджувати й захищати. Ні в кого немає “Беркут” – герої!”. Подібні каральні загони були в SS. Особисто я плачу вам гроші, щоби ви, шановні, охороняли мою безпеку та спокій. Якщо цього розуміння немає, то це величезна проблема. А “Лежать, Бандера!” це взагалі рвань. Тут, звісно #ACAB що б мені не втирали. Я знаю, що тепер ви усі Бандери. Але ніх*я не вірю. Зафондую вам дзеркало. Кожному. Таке, з косметички бабської, щоб ви кумедно туди кочевряжились, клоуни.

Нагадаємо, співробітники поліції запустили флешмоб з метою вибачення за слова правоохоронця, який вигукнув «Лягай, Бандеро» під час затримання праворадикалів біля Подільського райвідділку поліції Києва.

«Я — Бандера! Я — офіцер поліції! Я служу українському народу! Я не підримую заклики: «Ложись, Бандера!» Я не підтримую захоплень будь-яких будівель! Я захищаю та буду захищати свою країну та свій народ!», — пишуть поліцейські на своїх сторінках у Facebook.

Roman Skrypin

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *