«Ну дайте йому спробувати, а раптом?!..» Шанувальники Зеленського просять дати йому шанс

Блоги

Український історик і блогер Дмитро Вовнянко в своєму блозі пише, що в розмовах з шанувальниками коміка Зеленського досить часто почали застосовувати аргумент: «професіонали побудували «Титанік», а ковчег – любитель» з цілком зрозумілим меседжем: «Ну, дайте йому спробувати, а раптом?». Насправді прихильникам шоумена пора б зрозуміти, що на один загиблий «Титанік» доводиться тисячі суден так же побудованих професіоналами, і таких, що не потонули. Іноді – не потонули в умовах, коли не потонути було дуже і дуже важко, як транспортам конвою PQ-17 в 1942 році. Ті судна будували профі – дипломовані досвідчені інженери. А ще правда така, що, якби Ноїв ковчег побудував любитель – на воді він не протримався б і кількох хвилин, в античні часи будівництво великих кораблів було мистецтвом, якому вчилися від вчителя – учня.

За словами Вовнянка, теза, ніби існує ситуація, коли дилетант може гори звернути – була дуже популярна в СРСР і досить популярна в нинішній Росії. Сучасна Москва розповідає про неуків Гіві і Моторолу, які «давали перцю тупим генералам-укропам». За «совка» любили розповідати про професійного більшовика Антонова-Овсієнка, який з підпоручиків перестрибнув відразу в командувачі фронту – і громив «царських генералів з Центральної Ради». Порушити можна всі закони, крім закону всесвітнього тяжіння. Професіонал завжди видає результат набагато швидше і якісніше дилетанта. З чого почалося сходження «Apple»? Ні, не з електронних імпровізацій Джобса і Возняка. Воно почалося з того, що їх імпровізації став просувати Майк Марккула, профі в питаннях венчурного бізнесу. У той же час Джобс і Возняк на той момент пройшли вже таку школу створення електроніки, теж були повноцінними професіоналами своєї справи.

Блогер додає, він повністю за те, щоб дати Зеленському шанс. Нехай він іде й керує. Нехай керує ОТГ. Нехай обереться в мери міста. Нехай зайде на чолі своєї політсили до парламенту. Нехай стане міністром і блисне результатами. Зрештою – це буде корисно самому коміку Зеленському. Йдучи цим тернистим шляхом, він отримає безцінний досвід. Такий же досвід, як той, якого не мав капітан криворізької команди КВН Володимир Зеленський – замість того, що має Зеленський-мільйонер. Нехай навчиться наводити порядок в установах, спілкуватися з олігархами, спілкуватися з іноземними послами – краще, ніж зараз, а довіряти долю країни людині, яка жодного дня не працювала в якійсь із гілок влади – безвідповідально.

Рекомендуємо до перегляду: Філатов про Коломойського

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *