“Мы не ошибались так сильно еще никогда”: кримчани за 5 років все зрозуміли і хочуть додому в Україну – Віче НСН

Вільна тема

Кримчани підвели сумний 5-річний підсумок життя в “рідній гавані”. Жителі анексованого півострова шкодують про те, що ходили на “референдум”, передає “Діалог.UA”.

Про те, у що РФ перетворила Крим за 5 років окупації, кримчани скаржаться в Мережі.

Тепер вони “прозріли” і шкодують. Разом з “рускім міром” півострів змінився і не в кращу сторону.

“Доводиться спілкуватися з усіма верствами населення і можу сказати – люди розчарувалися! Протягом 5 років нас “годували” обіцянками і обіцяли “золоті гори”, які повинні були, по всій видимості, приїхати по Кримському мосту. Але ось міст побудували, ввалили туди $ 6 мільярдів, але дива так і не сталося”, – розповідають кримчани, уточнюючи, що економіка півострова продовжує котитися в прірву, туризм так і не відновився, ціни ростуть, екологія та медицина зруйновані.

“Минуло 5 років, як Крим “повернувся” … Через деякий час можна сказати – ми не помилялися так сильно ще ніколи! Всі ілюзії щастя на півострові терплять крах об скелі нашої з вами реальності”, – бідкаються в Криму.

Дивіться також: Росіяни не брати Зеленський

 

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *