Боксер Усик про Києво-Печерську Лавру: “Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на бік…” – Віче НСН

Блоги

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик відповів на запитання про його дії в разі захоплення радикалами Лаври і насильства над ченцями.

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на бік ченців”, – підкреслив боксер. 

Усик розповів, що його духівник радить усім, хто цікавиться в боксера про його ставлення до подій довкола церкви, рекомендувати читати Біблію та Євангеліє.

“Якщо люди стануть добрішими один до одного і почнуть прощати якісь образи, які зробили щодо них, якщо вони почнуть любити свого ближнього так, як Всевишній нас любить, то тоді я за те, щоб його давали. Нічого не залежить, дадуть Томос чи не дадуть. Усе залежить тільки від нас, тільки ми маємо всередині себе створити і церкву, і сім’ю, і любов, і все інше”, – вважає боксер.

 

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *