Політтехнолог: Кіборга, який підтримав Тимошенко, зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП.

Блоги

Вчора на з’їзді партії «ВО «Батьківщина» українці могли побачити чергову бутафорію – виявляється кіборга, який назвав Юлію Тимошенко «політичним кіборгом» і заявив, що захисники України підтримують її, зіграла людина, яка ніколи не була в ДАП. Йдеться про Натана Хазіна.

Про це у своєму блозі пише політтехнолог Віктор Уколов.

Він пише, що доволі логічним виглядає підключення військових з боку штабу Юлії Тимошенко. З 2014 року Юлія Володимирівна була поруч з лінією фронту лише 1 раз і то після критики на четвертому році війни в місті Щастя. Претендуючи на пост Головнокомандувача ЗСУ, вона просто зобов’язана показати хоч якийсь позитивний зв’язок з військовими. Саме тому політтехнологи організували для неї цей загін на з’їзді.

Віктор Уколов підкреслює, ситуація ускладнюється ще й тим, що група військових пікетувала з’їзд з плакатом «Юля – не наш командир», звинувачуючи в поглядах капітулянтки. За словами політтехнолога, ще менше зрозуміло, навіщо це було реальним ветеранам, якщо вони на з’їзді все ж були, проте, потрібно поважати їх погляди і право займатися політикою.

Рекомендуємо до перегляду: Так у Гаях Гречинських священик святить воду у басейні джерела, о. Василь Мокрицький !

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *