Сьогодні виповнюється рівно 5 років від дня смерті українського захисника Дениса Чередніченка. Мама Героя Марина Чередніченко на своїй сторінці у фейсбук написала сьогодні про свого сина:

“26 вересня 2014 року відплив у ріку ВІЧНОСТІ мій син – Денис Чередніченко (Ден). Мене питають, за що загинув? За нас. За тих, хто запитує вже шостий рік. За тих, хто не знаходить часу вклонитися хлопцям. За свою матір, за свою кохану, за своїх друзів, за нашу річку Десну, за чудне місто Чернігів, за свою Батьківщину – нашу Україну.

Неважливо, як ти називаєш себе. Важливо, як тебе звуть інші. Неважливо, ким ти був у часи спокою. Важливо, ким ти став у скрутні часи. Денис став саме тим, ким наказало стати його шляхетне та добре серце.
Він Герой не тому, що загинув. Він Герой тому, що він так жив.”

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги