25 вересня Національна поліція України отримала нового керівника. Ним став генерал поліції третього рангу Ігор Клименко. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. Як йдеться у повідомленні, в 2014 Ігор Клименко брав участь в АТО.

З таким фактом біографії нового керівника поліції не згоден полковник Юрій Покиньборода. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук:

Призначили нового керівника Національної поліції Клименко Ігоря.

Читаю – Приймав участь в АТО в 2014р.

Ігор, ти хоч би не ганьбився. Де це ти приймав участь в АТО?

То я тобі нагадаю твою участь.

Коли були звільнені Рубіжне, Северодонецьк та Лисичанськ, з МВС прибула комісія яка перевіряла на поліграфі тодішніх міліціонерів, які залишились на службі в цих райвідділах та не виїхали на підконтрольну територію України.

Ігор був в цій комісії. Вся комісія отримала статус УБД.

Так перевіряли що купу сепарів так і залишили на службі. Де кого я потім зміг звільнити а когось не зміг. Скільки вони там тусовались я не пам’ятаю – дві-три неділі або місяць. Ось і вся твоя участь в АТО.

Атошник((((“

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги