Блоги

Ветеран АТО: Ось і склався пазл. Я попереджав про це з того моменту, як клоун подався в президенти. Що ж, не вмієте думати – пожинайте плоди.

Ну що ж, друзі. Ось і склався, пазл, все стало на свої місця. Все ясно, як 2+2.

Події останніх місяців, ба навіть днів, не залишають мені сумнівів на рахунок того, для чого “нова молода” команда прийшла до влади.

Спочатку вони пробують впихнути нам російський варіант цієї кл*тої формули штайнмаєра, яка передбачає капітуляцію України. Отримують резонанс від суспільства – дають задню, починають виляти, але всеодно пробують далі пропихнути своє, лиш вже обережніше.

Далі Зеленський дає наказ відвести наші війська на нашій землі в тил від лінії фронту. Вдумайтесь. Наші!! збройні сили на нашій!! землі. Під час війни! Проукраїнські жителі фронтових міст в сел в розпачі. Ми залишаємо їх на забій гол*ворізам з дири. А хто не вірить, або забув, то я вам пригадаю, що в 2014 році, коли ми відійшли з Лутугіно під натиском армади РФ, за 4 доби бойовики розстріляли 60 місцевих. Жінок, дітей. Тв*рі, ви прирікаєте свій народ! Зрадники, інакше не назвеш.

Наступне. Єфремова, “батька” лнр відпускають, а на Парубія ручна ДБР р*га Портнова відкриває кримінальне провадження за фактом створення незаконних збройних формувань в Одесі. Не на сеп*рів, а на наших добровольців! Бо ми посміли захищати свій дім.

Голова комітету з держбезпеки заявляє, що нам не треба в НАТО, бо це розізлить РФ. Увага, розізлить РФ! Розумієте глибину маразму?

Адвокати Януковича заявляють, що він готується до повернення в Україну. Оскаржують рішення Українського суду, говорять, що в його діях немає складу злочину. І знаєте що? Він повернеться. І з нього знімуть всі обвинувачення.

Ну й наостанок, сьогоднішнє. РНБО Данилюка постановило скасувати санкції з каналів Медведчука. А європейський суд зняв санкції з Януковича. Вітаю!

Це ще я нічого не пишу про Приват, передачу управління всієї економіки в руки Коломойського і той скандал, в який вляпався зеля в США.

Власне, до чого я веду. РФ в лиці кл*уна Зеленського планомірно штовхає нас до нового Майдану. Все це робиться спеціально, щоб роздмухати нове повстання.
Тоді РФ матиме повне право зробити повноцінний наступ своєю армадою, в “миротворчих” цілях. Для цього вони вже підготували наступаючий контингент армії на всій лінії свого кордону з нами.

В результаті східна Україна до Дніпра потоне в крові, західна – в біженцях. Україна, як така, перестане існувати на найближчі 100 років, або й назавжди. За Порошенка розкачати не вдалось. Зате вийде тепер.

А якщо ми нове повстання не піднімемо – вони спокійно заженуть нас назад в ярмо оцим реваншем, який відбувається зараз. України не стане теж. Рабство. Переслідування всіх проукраїнськи настроєних. Воркута і колима радісно відкриє перед нами свої ворота.

Я попереджав, ми всі попереджали про це з того моменту, як клоун подався в президенти. Але всім було байдуже. Що ж, не вмієте думати – пожинайте плоди.

Орест Каракевич

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button