Юрій Бірюков: “Росіяни радіють і їх радість я можу зрозуміти – вони всіма силами допомогли нашій країні обрати ось ЦЕ…”


Україна повинна переглянути свій підхід до відносин з НАТО і відмовитися від ідеї вступити в альянс. Таку позицію в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» озвучила обрана від президентської партії «Слуга народу» представник кабінету міністрів у Верховній Раді і голова парламентського підкомітету з держбезпеки і оборони Ірина Верещук.

“Росіяни радіють і їх радість я можу зрозуміти – вони всіма силами допомогли нашій країні обрати ось ЦЕ.

Там все, в цьому виступі. Там і Фінляндія, там і “особливий шлях”, там і несвоєчасність вступу. Ми це все чули вже, в 2008 році.

Ось цей той самий момент, коли хочеться щосили … отп … пере … в загальному, ткнути в цей все наших улюблених белопальтішек та інших розумників.” – коментує таку заяву представниці нової влади количній разник п’ятого Президента України Юрій Бірюков у своєму Фейсбуці.

Рекомендуємо до перегляду: Ми ніколи не подолаємо корупцію, якщо ви будете заплющувати на неї очі. Вимагають хабар?

 

Такаж нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batman

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.