«Едьте во Львов и там разговаривайте на своём украинском. Село. Селюки.» Таке пробачати не можна. Щоб не повторювалось знову, – Сергій Мазур


Активісти організації С14 провели рейд до закладу ПортерПаб на Позняках. Про це у Фейсбуці розповів координатор огранізації Сергій Мазур:

«Едьте во Львов и там разговаривайте на своём украинском. Село. Селюки.»

Якщо коротко, то це позиція закладу ПортерПаб на Позняках. Після прохання наших знайомих ветеранів та патріотів звертатись до них державною, в обслуговуванні взагалі відмовили. При цьому всьому таке свавілля підтримали деякі інші нетверезі «постійні клієнти». Окрім образ адміністрація натравила двох биків. Вони теж намагались пояснити, щоб присутні поменше вийо зі своєю мовою. Далі приїхала поліція і все. Ніби конфлікту нема. Все, та не все. Бо таке пробачати не можна. Щоб не повторювалось знову. На фото наша група ревізорів. У результаті адміністрація вже заговорила по-іншому, вибачилась, визнала, що це порушення закону і неповага до клієнта. З биками не вдалось поговорити. На жаль. Пацани через недостачу аргументів мабуть не захотіли виходити/приїжджати. Відео згодом. Всім гарних вихідних!

Рекомендуємо до перегляду: Бійці батальйону “Айдар” прокопали свої окопи до околиць окупованої Горлівки

Такаж нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batman

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.