В’ятрович залишив українцям «сюрприз», покидаючи посаду глави Інституту національної пам’яті України


Відправлений у відставку 18 вересня колишній глава Українського інституту національної пам’яті України Володимир В’ятрович в інтерв’ю журналістам одного з інтернет-видань повідомив, яка доля очікує свята 8 березня і 9 травня. За його словами, зміни в календарі свят України ухвалюються не згаданим відомством, а Верховною Радою.

Разом з тим, В’ятрович уточнив, що проект закону, що стосується 8 березня і 9 травня, вже повністю готовий і поданий до парламенту. Відповідно до документа, УІНП пропонує ліквідувати свято 8 березня (Міжнародний жіночий день) і позбавити його статусу вихідного дня. А 9 травня (День перемоги) пропонується перенести на 8 травня, щоб шанувати загиблих Другої світової війни разом з усіма цивілізованими країнами Європи – в День пам’яті і примирення.

Також В’ятрович пояснив, що все буде вирішувати виключно український парламент. Разом з тим, з огляду на теперішню політичну ситуацію в країні, екс-керівник Українського інституту національної пам’яті не впевнений, що нинішнє скликання здатне прийняти таке важливе для всього суспільства рішення.

Рекомендуємо до перегляду: Бійці батальйону “Айдар” прокопали свої окопи до околиць окупованої Горлівки

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batman

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.