Блогер : Медведчук під Москвою зустрівся з Путіним. За чутками, обговорювали можливість чергової інкорпорації кума у Мінський процес.

Мєдвєдчук під Москвою зустрівся з Путіним.

За чутками, обговорювали можливість чергової інкорпорації кума у Мінський процес.

На відміну від багатьох учасників політичних процесів в Україні, я послідовний: за часів Порошенка я його регулярно матюкав і за інкорпорацію Мєдвєдчука в «Мінськ» і за надання тому ексклюзивного права перельотів до Москви за умов закритого неба.

Що змінилося з приходом до влади Зеленського? НІЧОГО! Як літав так і літає, не питаючи дозволу у СБУ та ДПС, подекуди беручи з собою Бойка з Рабіновічем, намагається заручитися підтримкою на місцевих, та у перспективі позачергових парламентських виборах, тепер ще й обговорює можливість власного камбека в «Мінськ»…

І все це на фоні слів Зеленського про необхідність спілкування з Путіним, які він сказав на саміті «Україна-ЄС»…

Все це погано закінчиться… А от для кого, для Мєдвєдчука із Зеленським чи для Української Держави – вирішувати нам.

Назар Приходько

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Exit mobile version