У тому випадку, якщо підтвердиться інформація про те, що президент США має намір чинити тиск на Україну, щоб було розпочато розслідування проти сім’ї Байдена, Палата представників повинна оголосити імпічмент Дональда Трампа. Про це на своїй сторінці в Twitter заявив юрист Джордж Конвей.

«Якщо це так, то президенту Дональду Трампу повинен бути оголошений імпічмент, і він повинен бути усунутий з посади негайно», – написав він.

Як аргумент юрист навів публікацію в The Independent, де йдеться про те, що США блокували надання військової допомоги Україні, щоб вона порушила кримінальну справу проти сина екс-віце-президента Джо Байдена.

Відзначимо, що про те ж писало з посиланням на свої джерела видання The Washington Post. При цьому згадувався і липнева телефонна розмова Трампа з Володимиром Зеленським. Зазначалося також, що після бесіди президента Трампа з неназваним іноземним лідером співробітником розвідки США була подана офіційна скарга керівництву. Пізніше цю скаргу відправили в комітети Конгресу США з питань нагляду.

Як передає The Washington Post, з приводу скарги співробітника спецслужби комітет з питань розвідки Палати представників заслухав генерального інспектора розвідувального співтовариства Майкла Аткінсона. Звіт тривав три години й проходив в закритому режимі. Відомо тільки, що Аткінсон намагався уникати прямих відповідей на поставлені запитання, в результаті чого глава комітету Адам Шифф був змушений попередити інспектора про юридичні наслідки такої поведінки. У тому випадку, якщо глава розвідки не поділиться документом зі скаргою, то парламентарії, стверджує Шифф будуть звертатися до суду.

Джерело

Також нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !