Відео. “Це небезпечно для кандидатів – до інавгурації можуть не дослужити.” Дмитро Разумков дав коментар щодо кандидатів на ключові посади

Представник виборчого штабу кандидата в Президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков не назвав кандидатів і відмовився коментувати, чи ведуться переговори з потенційними кандидатами на посади міністрів за квотою Президента.

У штабі кандидата в Президенти Володимира Зеленського знову відмовилися називати прізвища претендентів на посади міністра оборони, міністра закордонних справ і глави СБУ в разі його перемоги на виборах, передає  LIGA.net.

“Це небезпечно для кандидатів – до інавгурації можуть не дослужити, і взагалі це прерогатива Президента”, – сказав політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков.

На запитання, чи ведуться такі переговори з кандидатами, відповів: “Я не маю права це коментувати… Це все-таки прерогатива Президента країни”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! 16.04.2019 усі наші сервери були атаковані в результаті чого тимчасово втрачені майже всі матеріали, просимо вибачення за тимчасові незручності.

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related