Зима 2015… Два дні не могла дозвонитися до сина – постійно пропадав зв’язок…. 18 січня отримала його останнє повідомлення …. Сьогодні показую вперше – три роки зберігала в телефоні і в серці…… А 19-го січня вдалося трішки з ним поговорити….На мої запитання про Донецьк ( в телефоні – постріли і гупання) відповідь одна – навчання під Гвардійським… І прохання не переживати, бо в лісах просто поганий зв’язок…. І обіцянки обов’язково зателефонувати через два- три дні…. І все… Через три дні – смерть….. А я все чекаю дзвінка, навіть іноді набираю його номер телефону….. Голос оператора завжди говорив, що номер абонента не обслуговується, а пів- року назад серед ночі прийшло повідомлення – СЫН ( так він записаний в телефоні) підключився до вайберу……… Я думала, що в ту хвилину в мене зупиниться серце….. Ні, не зупинилось…… На жаль…..

Ірина Кулиненко Алєксєєва

Кулиненко Олег – солдат 25-ї окремої повітряно-десантна бригади. Загинув 22 січня 2015 року. Він був єдиним сином у мами..

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна