Ветеран АТО: Якщо так, тоді ми проведемо свій парад на День Незалежності

Учасники бойових дій проведуть військовий марш в столиці на День Незалежності. Незважаючи на те, що президент України Володимир Зеленський заявив про те, що параду на День Незалежності не буде, колишній гранатометчик 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександр Погребиский  закликав ветеранів АТО організувати альтернативний військовий марш.

Відповідне відео із закликом він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Очолить ходу, ймовірно, командувач ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Погребиский пояснив, що йому, як учаснику параду 2016 стало сумно після рішення Зеленського, оскільки участь в параді для нього було чимось неймовірним. “Це було важливо для нас – адже нас вся країна, наш народ дивиться, за який ми воюємо”, – зазначив він, додавши, що дуже важливий взаємозв’язок українців і ВСУ, тому проведення параду має для нього значення. “Ми, як народ, як ветерани, має право зробити свій парад, якщо нам його скасували”, – резюмував Погребиский.

Джерело

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Related

JOIN THE DISCUSSION