Матвій ніколи в житті не бачив батька. Він народився за п’ять місяців після того, як тато загинув.

Рівно п’ять років тому, 16 січня 2015-го, солдата 17-ї танкової бригади Олександра Суслопарова (на фото) вбив житель Луганської області Микола Рубан. Дідо приніс на наш блокпост 3-літрову банку меду, подякував за службу і пішов. Коли ж бійці вирішили спробувати мед, спрацював саморобний вибуховий пристрій. 36-річний Олександр Суслопаров помер по дорозі у лікарню, ще двоє бійців отримали поранення. Вдома на загиблого чекала вагітна дружина і четверо дітей. Врешті, без батька залишилися четверо синів і донька.

29 грудня 2019 року Миколу Рубана та ще 123 особи обміняли на 76 українців, які перебували у полоні бойовиків. З катівень загалом звільнили 12 військовополонених та 64 цивільних.

Фонд «Повернись живим»

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна</p