Сьогодні офіс президента вперше прокоментував повернення президента Зеленського з Оману. Зараз це топ новина.

Але знову щось не сходиться.

В інтерв‘ю Українській правді помічник президента Зеленського Андрій Єрмак стосовно повернення президента з Оману заявив:

«Президент повернувся настільки швидко, наскільки це можливо було в ситуації, що склалася в регіоні. Щойно був відкритий повітряний коридор, який був обмежений у зв’язку з трагедією, президент вилетів»

Ось літак яким користується Віктор Медведчук T7-GEM чомусь спромігся вилетіти того ж дня об 11:53 ранку за місцевим часом з того самого аеропорту Маскат (Оман) вже за кілька годин після трагедії. Ось мій скріншот де видно що о 12:02 за київським часом літак вже перелів Іран.

А ось літак яким повертався президент Зеленський зміг вилетіти лише ввечері. Додаю скріншот з іншого радару, де видно що о 21 за нашим часом борт летить над Саудівською Аравією.

Тож або повітряний простір був обмежений лише для президента Зеленського і не був обмежений для літака яким скористався президент Зеленський або помічник президента Зеленського каже неправду щоб виправдати той факт що президент України повернувся в Україну майже через добу після того як було збито літак української авіакомпанії.

P.S. Для максимальної об‘єктивності я розглянув також версію, що президент Зеленський був вимушений чекати доки за ним екстренно прилетить чартер, але ні. Чартер прилетів в аеропорт Маскат (Оман) 7 січня.

Наприклад, президент Порошенко для того щоб мати можливість будь коли вилетіти з Мальдів був вимушений оплатити чартер який постійно чекав в аеропорту столиці Мале. Але то була не перша відпустка президента і він, можливо, зробив так, спираючись на досвід.

Нагадаю, прес-секретар президента повідомила що президент повертається о 8:30 ранку. Літак здійснив посадку о 2:40 ночі наступного дня.

Михайло Ткач

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна