Сьогодні до племінника 9 років у метро (їхав зі старшою сестрою) причепився дідуган. Дитина в окулярах. Стояв і читав книжку біля дверей, що праворуч. Поряд сиділа його сестра-15 років.

З розповіді дітей, дідок приколупався до малого за книжку, говорив ти і так сліпий ще читаєш, краще б ти спортом зайнявся. Прикол у тому, що малий з молодшим від нього на рік братом, займається у дитячій студіі ансамблю Павла Вірського. І навантаження там не менше ніж у спортивній секціі.

Але яка справа до того дідку? Відібрав у дитини книжку, штовхнув малу, яка заступилась за брата.

Ніхто у вагоні навіть не вступився за дітей. І коли хлопчик 9 років навернув рюкзаком дідусю, за те, що той, штовхнув сестру, якась тіточка почала верещати про малолітніх злочинців.

На зупинці зайшов «солдат»- так сказав племінник і вступився за дітей.

Результат: «солдат», їм виявився 42-х річний Георгій, котрий виявився бійцем УА, двоє дітей 9 і 15 років, дідок, увага, бувший робітник ВОХРу 66 років, а зараз «заслужений пєнсіонєр» усі опинилися у відділку поліціі метрополітену на станціі Політехнічний інститут.

Мій брат з дружиною «полетіли» ще з ночі у Дніпро, бо там у лікарню потрапили Танін брат з сім‘єю, машину яких зім‘яла фура на трасі. Тому за дітьми поїхала я, а батькі були на зв‘язку у паніці.

В результаті: зламані окуляри, порвана куртка і розірвана книжка.

На дідка складено адмінпротокол.

І все би нічого, вже до єбанарію в якому ми живемо просто звикла…Але!!! Але! Оте нещастя Матвійчук Олег Іванович у слід нам кричало:

-Умные сильно! Пихают детям книги с пеленок, а они потом барыг в президенты выбирают.

Це розцінювати як комплімент?

Хоча діти перелякались. І самій страшно, серед білого дня, у метро за дітей ніхто не вступився, як би не боєць української Армії. Ми подякували Георгію, він пригостив малого цукерками…. шалена бджілка, ага, а Арсеній подарував йому хоч і постраждалу у двобої з вохрівцем, але вижившу книжку «Чарівні окуляри» Всеволода Нестайка. А свої зламані і не чарівні ми забрали.

Поїдемо зараз замовляти нові. Книжку нову вже купили.

Tetyana Marucsh

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна