Неймовірну історію про людське милосердя розповів на своїй сторінці у фейсбук Махайло Боднарук:

“Все таки світ не без добрих людей!

Сьогодні в Старих Кутах, біля бувшої заправки Захід, напротів ресторану Італійська піца, я надїхав на ситуацію,коли цей хлопець,не знаю як його звати і звідки він і ризикуючи самому попасти під машину якогось лихача,своїми руками з середини дороги, піднімав збитого якимось автомобілем песика.

Песик лежав непритомним,без ознаки життя,з мордочки капала кров і під прикриттям мого автомобіля,від інших автомобілів,які не зважаючи на ситуацію і включені аварійні світла,проносилися як навіженні.

Цей хлопчина взяв його на руки і виніс на узбіччя дороги, після приніс йому стаканчик води і водою оприскував мордочку, на прочуд песик почав оживати і переляканими очима дивитися на нього.Небайдужість цієї людини оживила життя наших земнних друзів.

Незнайомець,твій вчинок гідний похвали і приклад для інших людей і якщо не дай Бог попадаємо в подібну ситуацію,не проходім і не проїжаймо мимо, будьмо сердечними і тоді добро нашого поступку, бумерангом і сторицею повернеться нам!

Дякую тобі друже,ти молодець!

 Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна