Маленька Женя народилася з вагою 1680 грам, в пів рочку перенесла складну операцію на відкритому серці. Зараз Жені три з половиною роки, в дівчинки вроджена патологія ЦНС, зовнішньо-внутрішня гідроцефалія, синдром м’язевої гіпотонії, затримка психомоторного розвитку, порушення обміну речовин, дисплазія нирок, епілептичні приступи, синдром Алажиля (порушення розвитку внутрішніх органів). Женя сильно відстає в розвитку, не ходить, не пробує вставати, але після того, як ми підібрали протисудомні препарати, приступи зникли і Женя починає помаленьку розвиватися. За останні пів року ми навчилися сидіти без підтримки, почали цікавитись навколишнім світом. Зараз головний акцент треба зробити на реабілітації, адже це допоможе нам встати на ніжки.

У Жені постійні заняття з монтессорі-педагогами, реабілітологами. Але все це дуже коштовно і наша сім’я не може самотужки потягнути такі витрати.

Зараз ми просимо Вас допомогти зібрати гроші на реабілітацію в центрі “Olinek Hungary” в Будапешті. Сума реабілітації 3700 євро. Величезна сума, але нам потрібна саме ця реабілітація, бо після кожної поїздки ми повертаємося з новими навичками. А це величезний шанс і надія.

Також Жені необхідні ортези для ходьби, ми робимо їх в Угорщині в реабілітаційному центрі, їх ціна 500 євро і спец костюм Olinek для занять 185 євро.

Оскільки в Жені дисплазія тазостегнових суглобів, їй необхідний спеціальний вертикалізатор з роведенням ніг (для правильного формування тазостегнового суглобу). На жаль, в Україні такі вертикалізатори не роблять і не видають дітям по державній програмі. Тому його теж доведеться купувати, модель R82 Gazelle PS Stander Size 2, вартість 3300 євро.

Женя дорослішає, росте – виростає зі своїх ортезів, спец.костюмів, спеціальних крісел.  Це обладнання треба міняти… Не все оплачується державою і багато всього ми змушені купувати самі. Крім того, Жені потрібні протисудомні препарати і препарати для підтримки печінки, інші ліки, спец.харчування, все це коштує величезні суми..

Женя періодично проходить курси реабілітації і іпоцентрі “Росток Життя”, рахунки за їх курс приблизно 20 000- 25 000 грн.

Дякуємо за підтримку, Ви домомагаєте нашій дівчинці зробити перші кроки.

Картка Приватбанк 5168 7573 3915 9222

Відкрита на ім’я мами – Зайцевої Ольги

тел. +38 (050) 698 55 76

Сторінка мами в фейсбук

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна