Відома українська письменниця Оксана Забужко записала відеозвернення, в якому пояснила, чому 21 листопада треба виходити на Віче, яке відбудеться на Майдані.

“Чому я прийду 21 листопада на Віче? Тому, що це наша країна і єдиний спосіб контролювати владу, котра готова продати її абикому, – це нам всім триматися купи.

Побачимося на Майдані о 19:00″, – сказала пані Оксана.

Нагадаємо, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято відзначається на честь початку двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Гідності у 2013 році.

День Гідності та Свободи є наступником Дня Свободи, що відзначався 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005-2011 роках, поки його не скасував президент Віктор Янукович.

рекомендуємо відео:

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна