Сьогодні зранку після перегляду інтерв’ю з Lana Zerkal промайнула думка:

«Шкода, що ця жінка не президент України. Бо саме головна функція президента відстоювати інтереси держави на міжнародній арені. Саме представницькі функції, професійність, чесність і вміння тримати себе на публіці. І я думаю, що за такого президента, як Олена Зеркаль, нам ніколи не було б соромно, як за зараз соромно за Зеленського, і ми б не зазнали за ці півроку таких тяжких втрат на міжнародній арені та обов’язково б «вжарили» Росію силою дипломатії. Військові б не відчували себе зрадженими, бо бачили б, що поки вони воюють на передовій, їх президент, як хижа лисиця рве у шмаття ворогів на своєму дипломатичному фронті. Я думаю, що з таким президентом, ми б точно здобули перемогу, бо ця смілива жінка уособлює в собі Україну, яка бореться, а Зеленський, уособлює країну, яка капітулює і здається…».

Якщо ви поділяєте ці думки, напишіть традиційний «++» в коментарі. Звісно, це лише уявний образ, але я вірю, що колись Україну будуть очолювати гідні люди, які готові «вжарити» ворога, а не ставати на коліна.

Роман БуркоУсе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна