Блоги

Микола Княжицький: Ау!!! Зупиніть його!!! Є ж серед слуг не тільки слуги ідіотизму, а й слуги совісті і відповідальності?

Зеленський видав указ про стандарти новин. Оруел знав, що ми житимемо у клоунократії!!! І сміх і гріх. Тепер у новинах обов‘язковим буде , як я розумію називати Україну повією і грати причинним місцем на роялі.

Я не хочу бути критиканом. Я щиро хочу, щоб Україна рухалася вперед як європейська демократія, хто б не був президентом. Але хто йому підсовує цей малограмотний диктаторський абсурд??? Ау!!! Є ж серед слуг не тільки слуги ідіотизму, а й слуги совісті і відповідальності? Зупиніть його!!!

PS. А закон про заборону громадянам країни-агресора володіти медіа не потрібно розробляти у Кабміні. Потрібно просто перестати блокувати на догоду країні агресору мій законопроект 2072 , у якому така заборона ефективно виписана. Мені шкода, що президент моєї країни виглядатиме у світі як смішний маленький тиранчик.

Микола Княжицький

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button