Блоги

Ірина Фріз: Щойно говорила з нашим Послом Андрієм Дещицею. До Ігоря виїхав наш консул і вже мав з ним зустріч.

Екс-міністр ветеранів Ірина Фріз прокоментувала затримання в Польщі українця Ігоря Тополі:

 Щойно говорила з нашим Послом Андрієм Дешицею.

До Ігоря виїхав наш консул і вже мав з ним зустріч. Правова допомога надається українською стороною.

Слід зазначити, що це не перший випадок, коли Росія використовує саме Інтерпол та переслідує українських захисників. Жодного разу польська сторона ще не видавала украінців Росії. Але сьогодні та найближчими днями ми маємо зробити все, щоб цього й не сталося. Нам потрібно всім об’єднувати зусилля, щоб Ігор Мазур повернувся в Україну.

Окремо звернулась до депутатів Польського сейму щодо неприпустимості дій Росії по відношенню до украінців. Ми маємо довести міжнародній спільноті, що Кремль як іграшкову технологію використовує Інтерпол в своїх ганебних цілях. Цьому потрібно покласти край, адже дискредитують в такій спосіб не лише Інтерпол, а й всю міжнародну правову систему. І Путін в цьому давно довів свою майстерність, адже для нього брутальне порушення міжнародного права вже стало нормою!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button