Блоги

Маруся Звіробій – Наталії Мосейчук: Все правильно Мосейчук сказала! Совість на хліб не намажеш! Відео

Телеведуча Наталія Мосейчук  під час програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” заявила, що в Україні ведеться «війна проти Зеленського», так як главу держави критикують за висловлювання. «За те, що він щось сказав, а щось сказав не так. Неможливо в одному інтерв’ю все сказати так, як хочуть його опоненти. Людина поїхала в зону ООС і назвала війну війною. Це був перший президент, який сказав, що на Донбасі війна, війна в Україні », – заявила Мосейчук.

Волонтерка Маруся Звіробій погодилась зі словами Наталії, а заодно нагадала їй, як вона сама воювала з президентом Порошенком до 21 квітня (день виборів).

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button