У Росії прокоментували відмову Києва продовжувати договір про дружбу

Росія Україна

Уряд Росії прокоментував доставку офіційної ноти про непродовження великого договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і Російською Федерацією, заявивши, що шкодує з цього приводу, передає  ТАСС.

«Українська сторона вирішила не пролонгувати великий договір з Росією, безумовно, ми дуже жалкуємо про це», – повідомив сьогодні директор Другого департаменту СНД МЗС РФ Андрій Руденко. Він зазначив, що, хоча даний договір мав рамковий характер, він «задавав тон всім іншим угодам».

Раніше стало відомо, що ноту зовнішньополітичному відомству Росії днями доставив тимчасовий повірений у справах України.

Підписання договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією і Україною (т.зв. Великого договору), що закріплює принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності існуючих кордонів, поваги територіальної цілісності та взаємної зобов’язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного, відбулося в 1997 році. У 2008 році угоду автоматично продовжили на 10 років.

Рекомендуємо до перегляду: Пропагандисти РФ біля будівлі ООН

 

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *