Людмила Денісова про Сенцова: “Отримала жахливу звістку… Я не вірю жодному слову РФ…”

Росія Україна

Знову отримала жахливу звістку. У Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. До довгого списку тяжких діагнозів додалася гіпоксія. Мозку та серцю Олега не вистачає кисню. Від цього у його голові – туман, все тіло німіє.

Я не вірю жодному слову РФ. Вони лише роблять гучні заяви, що стан здоров’я українського політв’язня на 121 дні голодування не погіршився. Але у мене немає жодного офіційного підтверджуючого документа. Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість. Але незламний, вперто бореться за долі усіх політв’язнів.

Я хочу бачити медичну довідку щодо стану здоров’я Олега Сенцова від незалежної медичної комісії. Я маю переконатися в тому, що він отримає необхідну йому допомогу.

Саме тому, вкотре звертаюся до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової та до Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайла Федотова.

Людмила Денісова

Рекомендуємо до перегляду: «Якщо, не дай Боже, Олега не стане, то це сколихне російське суспільство. Але мені не хочеться на ці терези віддавати найкращого».

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

1 thought on “Людмила Денісова про Сенцова: “Отримала жахливу звістку… Я не вірю жодному слову РФ…””

  1. Смерть Сенцова сколихне російське суспільство? Ви серйозно? Російське суспільство сколихне лише падіння великого метеорита на їхню країну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *