У першому класі опинилось кілька дітей, у яких татусі – працівники IT. Зібрали батьків на збори, мовляв, здавайте гроші на ремонт!

Блоги

Як айтішники дітей в перший клас привели.Реальна історія.

 Сюжет: в одному першому класі опинилось кілька дітей, у яких татусі – працівники IT -індустрії. Маю досвід безпосереднього спілкування з цією чудовою “верствою населення” – вони серйозно відрізняються від інших моїх знайомих, наприклад, юристів і лікарів, а про музикантів і артистів- взагалі мовчу- паралельні світи! Інакший стиль мислення, сама філософія життя – на перший погляд має фантастично-космічну модель – а я легко літаю по рівнях-можу і з конс’єржем півгодини теревенити на цікаву їй тематику і з топ менеджером корпорації- тобто, в моєму мікрокосмі дискомфорту нема.- можу порівнювати різні життеві моделі і мені це, буває цікаво. Так от: зібрали батьків на збори, як у нас водицця і об’явили, мовляв, здавайте гроші на ремонт! 

– А чому ми повині оплачувати ремонт-питають айтішніки(у всіх інших такого питання, чомусь, не виникло!)
-так грошей же ж нема! -відповідає вчителька

-як нема, якщо ми платимо податки?!- резонна репліка татусів

Що було далі: подзвонили вони в Святая Святих – наше благословенне РАЙ ОНО – і знаете, яка була офіційна відповідь: гроші є і тих коштів неоприходуваних 4,5 млн грн(неоприходуваних, Карл!!!)- просто люде НЕ пишуть заяв-тобто не просять, а роблять за свої( ну , мабуть, звикли і їм так подобаєцця) от таке. Кароч, далі по сюжету: їм виділили гроші і на ремонт, і на меблі. Всі інші класи робили ремонт за свої- традиція у нас така! Далі-більше. Збирає вчителька другі збори і каже: тепер треба все прибрати після ремонту. Всі готові, а от айтішніки-ні. І питають:

-а чому ми повині прибирати, у вас же в штаті є прибиральники

-так їх не вистачає-відповідь вчительки

Татусі знов- в районо-і звідти офіційна відповідь: у штаті школи повино бути на той метраж- 15 прибиральниць і власне, зарплати на них виділяються….(#йопернийтеатр!!! Карл, 15 прибиральниць отримують, оказуєцця,зарплату!)

Ви вже зрозуміли, що батьки нічого не прибирали! 

Потім мова зайшла про інфокуточок – на який потрібно було здати зовсім невелику суму грошей, а ці -знов до директора – ходять, як на роботу-а це ж і є робота директора- працювати з батьками! І вишенка на тортік: десь татусі вичитали, що діти не зобовязані ходити у школу у формі -їм з цього приводу не мають права робити зауваження і не мають права не пустити на заняття…У цих батьків, звичайно є гроші, але їх філософія така: ми платимо податки і хочемо щоб для наших дітей все працювало! І не батьки повині догоджати подарунками директору школи, а директор повинен гарно працювати, або піти з посади. Якось так. Маленька історія , але багатозначуща .

ПС- не кажіть що нічого в Україні не змінюється! Це не є правда.Ми-змінились!

Стелла Красовська

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

4 thoughts on “У першому класі опинилось кілька дітей, у яких татусі – працівники IT. Зібрали батьків на збори, мовляв, здавайте гроші на ремонт!”

  1. Будь ласка, на наступний раз, коли буде ідея опублікувати таку статтю – перевірте правильінсть написання слів, тому що читати цю історію просто було неможливо. Помилка на помилці, відсутність будь-якої доречної пунктуації, неграмотність. Соромно, що таке публікується

    1. Наступного разу дивіть нена нпомилки у тексті, а на саму суть викладеного. Бо в той час як ви вишуковуєте граматичні помилки, дехто дуже добре “нагріває руки” на таких “інтелігентах” як Ви! Знаєте: “горе з розуму”… То про вас!

  2. Я з ІТ, і у мене така сама ситуація. У мого сина, у класі, тільки я – один айтішник, з усіх батьків. І такі питання задавав тільки я. Інші батьки тільки дивилися на мене здивовано…Кожен, хоче не виділятися, хоча й грошей зайвих немає ні у кого – все одно здають на ремонти. “Не здам – як про мене подумають інші??? Скажуть – ніщеброд!!!”. Ми ж з айфонами – потрібно тримати планку, хоч і снідаємо МІВІНОЮ…

  3. Наступного разу дивіть нена нпомилки у тексті, а на саму суть викладеного. Бо в той час як ви вишуковуєте граматичні помилки, дехто дуже добре “нагріває руки” на таких “інтелігентах” як Ви! Знаєте: “горе з розуму”… То про вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *