За часів німецької окупації лиш п’ятеро селян вирішило служити фашистам і стали поліцаями. Одним з них був Медведчук Володимир Несторович.

Блоги

Яблуко від яблуні недалеко падає…

За посиланням історія про те, як зрадник України #Медведчук наказав прибрати з історичного фільму епізод, в якому у 1980 році молодий адвокат Медведчук відправив на смертельну каторгу видатного українця Василя Стуса.

Таким чином кат сподівається лишити своє ім’я незаплямованим. Не вийде, московська потвора! В історії вільної України твоє вкрите ганьбою ім’я завжди буде служити прикладом зради рідної землі.

Але я хотів би додати для широкого загалу історію родини Медведчуків. Мій батько Serg Sheva родом з села Корнин, що на Житомирщині. Так от літні люди у тому селі мають добру пам’ять і одного разу розповіли мені, що за часів німецької окупації лиш п’ятеро селян вирішило служити фашистам і стали поліцаями. Одним з тих поліцаїв був Медведчук Володимир Несторович. На службі у фашистів він відповідав за два напрямки: 

1) збір продовольчого податку – це коли у селян відбирали зерно, худобу, птицю, свиней;

2) примусове вивезення на роботи до Німеччини працездатної української молоді. За два роки своєї плідної роботи кат відправив у Німеччину близько двох тисяч своїх односельців;

Після звільнення села усіх зрадників окрім одного за рішенням військового трибуналу було розстріляно. Як ви вже здогадалися, в живих на превеликий жаль лишили саме Медведчука-старшого, якого у квітні 1944 року відправили спочатку на 8 років тюремного ув’язення, а потім ще на чотири роки заслання в Сибір.

Саме там у засланні, за 5000км від Житомирщини, у селі Почет Красноярського краю 7 серпня 1954 року і народився знаний кум Путіна Віктор Медведчук й родина запроданців подовжила свій клятий рід…

Батько спочатку служив фашистським окупантам, а перебуваючи у засланні був стукачем і викривав діяльність українських націоналістів, які також перебували там у засланні. Медведчук-молодший від батька далеко не пішов – з 18 років співпрацював з КДБ (КГБ), допомогав у виявленні та подальшому засудженні українських патріотів. Й по сьогодні справно виконує завдання ФСБ та служить інтересам окупантів з РФ…

Євген Шевченко

рекомендуємо відео

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Обговорення

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *