Блоги

Княжицький про Зеленського: Їздити містом за кермом Тесли, коли в житті тебе возять кортежі Мерседесів нечесно.

Їздити містом за кермом Тесли, коли в житті тебе возять кортежі Мерседесів нечесно. Така дешева українізована копія Путіна на підводному човні. Говорити про те, що старі політики втечуть, коли вони зграями повертаються- теж нечесно. Говорити, що демократії забагато для нього- чесно, але гидотно. Це і є тріумф старої олігархічної політики, якій завжди кортить обмежити демократію, а реальність підміняється картинкою з телевізора. Словом, «стариє пєсні о главном» на Теслі.

Микола Княжицький

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button