Блоги

Тетяна Микитенко – Наталії Мосейчук: Їжте, не обляпайтесь! Передивіться свої ефіри річної давності..

Журналістка Тетяна Микитенко на своїй сторінці у фейсбук прокоментувала слова телеведучої Наталії Мосейчук про “війну проти власного президента”, які вона сказала під час ефіру програми “Право на владу”:

“Оооооооо Мосейчук на повному серйозі задвигає, що критика Зеленського – це “війна проти власного президента, війна з державою”.

Так, Наталю, передивіться свої ефіри річної давності, всю серію Права на Владу з січня до 21 квітня, а потім уже ляпайте не обляпайтесь.”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги

 

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button