Подивився виступ Президента на інвестфорумі в Києві:

– Україці працьовиті! Українці талановиті! Інвестуйте в українців!

Мимоволі згадав одну розмову, яка відбулась в серпні.

Так склалось життя, що деякі мої знайомі стали депутатами «Слуги народу». Після моєї постійної критики «миротворчої політики» Зеленського, на спілкування зі мною для вчорашніх приятелів було накладено табу. Але, залишилось немало людей, які продовжують спілкуватись «з обома сторонами».

То ж в серпні, в приватній розмові, пролунало:

– Жора, ты же не всё знаешь. Вот, они расчитывают до Нового года привлечь пять ярдов баксов инвестиций! Они реально на это настроены!

У відповідь, я лише мовчки покрутив пальцем біля скроні…

Подивившись на спіч Президента, можу сказати: друзі, якщо ви скажете, що «слуги» перенесли «інвестиційний прорив» на 2020, я зреагую так само, як і влітку – мовчки…

Георгій Тука

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

2014-2019. Всі права захищені. Повне або часткове використання матеріалів заборонено. Передрук статей, інших текстових матеріалів, фотографій та ілюстрацій тільки з письмової згоди з боку редактора платформи.
Порушення виняткових прав інтернет платформи «Префікс Блог» переслідується по закону. Бажаєте отримати можливість вести власний блог на сайті пишіть нам. Дякуємо !
Контакт з редактором через офіційну сторінку Кращі Блоги