Лікарі Китаю з міста Ухань назвали помилки при лікуванні коронавірусу


Лікарі назвали недостатню захищеність медичних працівників – найсерйознішою помилкою

Лікарі Китаю з міста Ухань заявили, що європейські доктора повторюють помилки при боротьбі з коронавирусом. Про це повідомляє Bloomberg.

Як повідомляється, найсерйознішою помилкою лікарі назвали недостатню захищеність медичних працівників, які доглядають за пацієнтами. Через це зростає рівень захворюваності серед лікарів і медсестер. Так в Ухані в перші тижні боротьби з коронавірусом, заразилися тисячі медпрацівників, мінімум 46 з них померли, так як не вистачало засобів захисту.

Також, у деяких заражених COVID-19 спочатку виникають лише легкі симптоми або вони зовсім не проявляються. Через це хворі несвідомо поширюють вірус серед інших людей. У зв’язку з цим китайські лікарі говорять про важливість проведення тестів, які дозволяють виявити захворювання на ранній стадії.

Особливо китайські лікарі звернули увагу на необхідність дотримуватися пильність навіть тоді, коли спалах інфекції виявляється локалізована. Це пов’язано з тим, що виключати нові випадки інфікування не можна.

Рекомендуємо до перегляду: Чому ми такі неправильні? Нac мoжнa i пoтpiбнo знeвaжaти. Щo нepiдкo і poбить цивiлiзoвaний cвiт.

Зaпpoшyємo нa кaнaл, дoпoмaгaйтe пoшиpювaти iнфopмaцiю i в Youtube. нa жaль, зapaз тaм бeзpoздiльнo вoлoдapює poc пpoпaгaндa.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа але нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Бyдь-який пepeдpyк мaтepiaлiв з caйтy мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл! Вaшi зayвaжeння, cкapги тa пpoпoзицiї, мoжeтe зaлишити чepeз нaшy кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa


What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Batman